Závodní časomíry a potřeby pro hasiče

Po nějaké době kdy jsem se dostal k SDH tak jsem jako elektrotechnik poznal sílu trhu a zjistil jsem jak cena něčeho co stojí materiálově cca 7tisíc se dokáže prodat za 30-40 tisíc a tak jsem si řekl "to přeci není možný, taková zlodějna" tak jsem se rozhodl vytvořit svůj model časomíry EJZ pro kamarády a okolní SDH. Od té doby jí vlastní široké okolí týmů a je velký zájem i z celé ČR a částečně ze SR. Není to časomíra určená k výdělku ale k tomu aby normální týmy mohli mít vlastní časomíru za cenu materiálu a nemuseli na ní několik let šetřit a nebo prosit někoho o dotace či podporu. Od té doby uběhl rok a půl, nyní jsem časomíru tak vylepšil že se rovná nebo i předhání profesionální časomíry z Číny... více se dozvíte  na těchto stránkách. POKUD BUDETE MÍT I VY ZÁJEM O ČASOMÍRU, NEVÁHEJTE ,MĚ KONTAKTOVAT...

     

Časomíry lze využít na všechny sporty a lze je upravit dle přání, jelikož někdo běhá štafetu, někdo na sklopné terče něco na nástřikové terče ale třeba i TFA... časomíra vyhoví každému. 

Závodní časomíry a více o nich:

Moje stránka elektro Jiří Zděnek, se snaží bojovat proti předraženým nabídkám s potřebami pro hasiče, či přímo pro hasičský sport. Zaměřil jsem se tedy přímo na časomíry které stojí JINDE od 20-30 tisíc více. To tady neexistuje. Zde si můžete sestavit svou časomíru dle představ a mohu Vám zarušit že cena bude ta nejnižší která může být tedy cena materiálu +  DOŽIVOTNÍ AKTUALIZACE ČASOMÍR (vylepšování funkcí zdarma)

 

Vyrábím dvě verze časomír (EJZ001 a EJZ002):

Časomíra EJZ002 (LED DISPLEJ) vznikla 1.4.2018, od té doby jí vlastní mnoho týmů po celé ČR ale také u našich sousedů na Slovensku jak můžete vidět na mapě dole.


Časomíry se liší pouze tím, zda čas běží na PC a nebo na LED displeji. Společné mají to že si je můžete sestavit dle přání a potřeb.

Z důvodu velkého množství informací jsou časomíry rozděleny následovně:

Časomíra EJZ001 (PC): pro více informací klikněte zde: http://elektrozdenek.wbs.cz/EJZ001.html?gen=130

Časomíra EJZ002 (LED DIPSLEJ): pro více informací kliněte zde: http://elektrozdenek.wbs.cz/EJZ002.html?gen=199

AKTUÁLNÍ ROZMÍSTĚNÍ ČASOMÍR

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

Komentáře

20.01.2019
• Rosta  |  20.01.2019 07:48:35  |  IP: 46.252.---.---
dobry den
Chtel bych se zeptat, jestli u casomiry ejz002 bezi cas jen na led displeji a nebo take na pocitaci. jedna e mi hlavne o to jestlise udaje ukladaji samy do nejake tabulky a nebo se musi prepisovat. A jeste jaka by byla cena jen led displeju. v soucasne dobe jsme vlastniky casomiry , ktera se nam ukazuje jen na pc a radi bychom tento cas na viditelny displej
predem dekuji za odpoved
za SDH Knezice
Rosta Neuwirth
Nový vzkaz
nick  
text
 
 
886+7dva  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist